All County Results 2019

All-County 2019

Flute 9-10

Sara Dickman               3rd chair

Kiera Lacy                    5th chair

Emmaline Parker        8th chair

 

Flute 11-12

Stephanie Field           2nd chair

Oona Silverstein          4th chair

Briza Chavez                6th chair

Anna Woodlee            8th chair

Amelia Hutsell            9th chair

Tara Jones                   10th chair

 

Oboe 9-10

Olivia Belle Traylor      2nd chair

 

Bassoon 9-10

Ansley Sales                 1st chair

 

Bassoon 11-12

Erin Rigoni                   2nd chair

 

Clarinet 9-10  

Murdoch Wiprut         2nd chair

Shae Austin                 3rd chair

McKenzie Penley         7th chair

Allison McKay              9th chair

Brent Watson              10th chair

Haileigh McCorkle       20th chair

 

Clarinet 11-12

Aaron Lipskey              1st chair

Zach Smith                  4th chair

Tobias Friedman         5th chair

Gracie Lyons                6th chair

Iveth Carballo              9th chair

 

Bass Clarinet 9-10

Ally Massey                 2nd chair

Natalie Ramirez          1st chair

 

Bass Clarinet 11-12

Emma Barlowe            1st chair

 

Alto Sax 9-10

Julia Steininger            1st chair

Tucker Watson            2nd chair

Ben Bouressa              4th chair

 

Alto Sax 11-12

Timothy Dodson          1st chair

Taylor Rice                  4th chair

 

Tenor Sax 9-10

Caroline Kiser              2nd chair

 

Tenor Sax 11-12

Jett Naisang                1st chair

Blake Viands               2nd chair

 

Trumpet 9-10

Sam Pruitt                   1st chair

Jubal Janes                  5th chair

Kiley Forest                 12th chair

 

Trumpet 11-12

Eddie Hewer                2nd chair

Canyon Naisang          4th chair

Graham Podraza         5th chair

Nick Polhamus            8th chair

Emma Sellers              12th chair

 

French Horn 9-10

Mary Stone                  1st chair

Kaylee Rogers              2nd chair

Ella Smith                    3rd chair

Jonah Catlin                4th chair

 

French Horn 11-12

Alana Matteson          1st chair

Audrey McKay             3rd chair

Gavin Faulkner            6th chair

 

Trombone 9-10

Chase Gall                   3rd chair

Allyson Welmaker       4th chair

Ayden Colon                6th chair

Cai Moran                    7th chair


Trombone 11-12

Ethan Colon                 1st chair

Clay Johnson               6th chair

 

Euphonium 11-12

Margeaux Catlin          1st chair

Evie Dirshcerl              2nd chair

 

Tuba 9-10

Avery Love                   2nd chair

 

Tuba 11-12

Chayse Howard           1st chair

 

Mallets 11-12

Jackson Frisbee           2nd chair

 

Percussion 9-10

Hayden Dietzman       1st chair

Wesley Dodson           2nd chair

 

Percussion 11-12

Silas Snead                  2nd chair

Trevor Delia                 4th chair

 

Timpani 11-12

Emerson Meadows     1st chair