All County Results

All-County Band Results 2022

Flute 9-10

Chloe Gerenraich    5th chair

Savanna Reimels     6th chair


Flute 11-12

Sara Dickman       1st chair

Emmaline Parker      3rd chair

Isabella Headland           6th chair

Lily Dudman        7th chair


Oboe 9-10

Elsa Plocica  1st chair


Bassoon 9-10

Evan Oldenburg             1st chair


Oboe 11-12

Addie Rockoff 2nd chair


Bassoon 11-12

Ansley Sales              1st chair


Clarinet 9-10  

Jimena Ortiz 1st chair

Emma Walter 4th chair

Natalie Capps 5th chair

Dustin Baker 9th chair

Leah Yazan 11th chair

Sophia Repasy 13th chair

Ever van Rijssen 14th chair

Elizabeth Jones-Ayers 15th chair


Clarinet 11-12

Allison McKay        1st chair

Shae Austin 2nd chair

Haileigh McCorkle 4th chair

McKenzie Penley 7th chair

Josiah Snead 10th chair

Ava Player 12th chair


Bass Clarinet 9-10

Sarah Reece 1st chair


Bass Clarinet 11-12

Ally Massey             1st chair

Natalie Ramirez      2nd chair


Alto Sax 9-10

Anita Zavyalova 1st chair


Alto Sax 11-12

Julia Steininger 1st chair

Ben Bourressa 2nd chair


Tenor Sax 9-10

Nat Meadows 1st chair


Trumpet 9-10

Kaylee Stines 2nd chair

Will Madamba 4th chair

Noah Robison 6th chair

Kendall Wine 7th chair

Lincoln Oakes 8th chair


Trumpet 11-12

Sam Pruitt 2nd chair

Jubal Janes 7th chair

Christina Wilburn 10th chair

Keaton Propst 11th chair


French Horn 9-10

Damia Crandall 3rd chair


French Horn 11-12

Mary Stone              1st  chair

Ella Smith         3rd chair

Kaitlyn Howard 4th chair

Michael Rejzer 7th chair

Kaylee Rogers 8th chair


Trombone 9-10

Zoe Love 2nd chair

Riley Mangkang 3rd chair

Aiden Nemec 6th chair


Trombone 11-12

Ayden Colon             1st chair

Chase Gall 2nd chair

Cai Moran 4th chair

Allyson Welmaker 5th chair

Sydney Thayer 6th chair

J.T. Wright 9th chair


Euphonium 9-10

Nick Noetzel 2nd chair

Charlie Davis 4th chair


Euphonium 11-12

Jack Vess 4th chair


Tuba 9-10

Andrew Granger 1st chair

Sam Woodlee 3rd chair

Kevin Badillo-Borges 5th chair


Tuba 11-12

Avery Love 4th chair


String Bass 9-10

Chase Willis-Johnson 1st chair


Mallets 9-10

Olivia Hoots 2nd chair


Mallets 11-12

Sarah Trent      2nd chair


Percussion 9-10

Chris Bell 1st chair

Caleb Freeman 2nd chair

Ben Bonyun 3rd chair

Mariah McMinn 4th chair


Timpani 9-10

Conrad Robertson 1st chair