All County Results 2018

All County Band Results 2018
 9-10 band
Flute
Stephanie Field           6th chair
Anna Woodlee            7th chair
Bassoon
Erin Rigoni                  1st chair
Ada Harris                   2nd chair
Clarinet                      
Aaron Lipsky              1st chair
Murdoch Wiprut         3rd chair
Zachary Smith            4th chair
Grace Lyons                 9th chair
Shae Austin                 15th chair
McKenzie Penley         16th chair
Bass Clarinet
Emma Barlowe           2nd chair
Alto Sax
Taylor Rice                  1st chair
Julia Steininger           2nd chair
Timothy Dodson          3rd chair
Tenor Sax
Christian Mace            2nd chair
Trumpet
Eddie Hewer               4th chair
Canyon Naisang          7th chair
Graham Podraza         8th chair
Tim Barham                9th chair
French Horn
Gavin Faulkner            1st chair
Kaylee Rogers             2nd chair
Ella Smith                    5th chair
Trombone
Cai Moran                   3rd chair
Allyson Welmaker      6th chair
Chase Gall                   9th chair
Baritone
Margeaux Catlin         1st chair
Avery Love                  2nd chair
Evie Dirscherl              4th chair
Tuba
Eric Nelson                  6th chair
Timpani
Gabe Gibson               1st chair
11-12 band
Flute
Leia Reilly                    3rd chair
Tara Jones                   5th chair
Briza Chavez                7th chair
Emma Wilson             8thchair
Amelia Hutesll            9th chair
Oboe
Nick Berberick             1st chair
Luisa Beringer             2nd chair
Bassoon
Isabel Steinke              1st chair
Clarinet                      
Sadie McNair              1st chair
Toby Friedman           6th chair
Lilly Moore                  8th chair
Iveth Carballo              9th chair
Bass Clarinet
Mitchell Cross             1st chair
Katie Yates                  3rd chair
Contra Alto Clarinet
Drew Johnson             1st chair
Alto Sax
Olivia Senor                 1st chair
Tenor Sax
Jett Naisang                1st chair
Blake Viands               2nd chair
Baritone Sax
Austin Andrews          1st chair
Trumpet        
Sam Knight                  6th chair
Daniel Spang               7th chair
Nick Polhamus            9th chair
French Horn
Alana Matteson          2nd chair
Audrey McKay             7th chair
Trombone
Ethan Colon                1st chair
Jake Bratton                2nd chair
Mitchell Nance             5th chair
Clay Johnson               6th chair
Baritone
Naomi Green              1st chair
Tuba   
Chayse Howard           3rd chair
Patrick Welmaker       4th chair
String Bass
Logan Boeshore          1st chair
General Percussion    
Silas Snead                  1st chair
Acacia Dayton             3rd chair
Mallets                       
Silas Snead                  1st chair
Issac Woodlee             2nd chair
Timpani
Emerson Meadows     1st chair